Księga pamiątkowa

Zapraszamy do wpisywania się do naszej Księgi Pamiątkowej

Wpisy

Jestem z Wami od co najmniej 25 lat i wiem ,że tylko u Was otrzymuję pomoc. To wspaniale ,że jesteście Dąbrowscy :-) Panie Zbyszku , Panie Aleksandrze dziękuję :_)

Gorąco polecam! Leczenie wielopoziomowe, profesjonalne podejście, ale przede wszystkim skuteczność. Naprawdę ratuje się tu od operacji.

Jakieś dwadzieścia trzy-cztery lata temu Pan Zbigniew- a było to jeszcze niedaleko Warszawy manualnie sprawdził ustawiania mego kręgosłupa -zrobił co trzeba było. Profesjonalizm absolutny!!!! Zmieniłem miejsce zamieszkania..... Dziś moja "Rodzicielka" poprosiła mnie o odnalezienie tego Pana od kręgosłupa ( w jakiś czas po mnie korzystała w Warszawie z terapii manualnej u Pana Zbigniewa). Będzie umawiać się na wizytę... Pozdrawiam serdecznie z miasta gdzie najdłuższy wyciąg do nart...... wodnych......i do zobaczenia......http://www.szczecinek.pl/szczecinekpanorama/

Najlepsze miejsce pod słońcem a co jeszcze lepsze- pełne wspaniałych ludzi- profesjonalistów- którzy wiedzą jak skutecznie naprawić ciało i dodać otuchy duszy:) Polecam wszystkim, każdy będzie ZAWSZE zadowolony, szczęśliwy jak nowo-narodzony, może nie zawsze tak od razu, ale z pewnością dość szybko:)

Świetna strona, gratuluję znajomości tematu. pozdrawiam

Nie ma lepszego miejsca niż Centrum Dąbrowskich ! gorąco polecam wszystkim!

Cieszę się że Was odnalazłem. Od razu umówiłem się na wizytę w Waszym Centrum Masażu u leczniczego . Super masaż a szczególnie dopieszczenie kręgosłupa przez Pana Zbyszka tzn. ustawianie kręgów i stawów .Polecam dla Wszystkich ,którzy mają problemy z kręgosłupem. Nie ma lepszych specjalistów niż f masażysci u Pana Zbyszka.

Dobrze, że jesteście. Wpis na stronie Daringa mnie trochę przestraszył. Wysyłam do was matkę - naprawcie ją proszę. Dziękuję.

Powodzenia na "nowej drodze życia"!!!!!!!

Bardzo się cieszę, że się "odnaleźliście". Jestem przekonana, że Wasz profesjonalizm szybko sprawi, że poza dawnymi, zyskacie rzesze nowych wiernych, wdzięcznych klientów.

Muszę przyznać, że strona bardzo fajna, przyjemna dla oka. Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Dodaj wpis

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Kontakt

Dąbrowscy - Centrum Masażu Leczniczego

ul. DRAWSKA 23 lok. 12
02-202 Warszawa

pon-pt 10-18

tel. 22 844-10-67

sms.+48669428676

   info@dabrowscymasaze.pl

 

Odwiedź nas

Masz pytania?

Chcesz się umówić na wizytę?

Napisz do nas

Projekt i wykonanie Netmax