Nasza oferta

Do korzyści wynikających ze stosowania masażu zaliczamy:
- uśmierzenie bólu
- regulacja napięcia mięśniowego, zwiększenie siły i sprawności mięśni,
- usunięcie zastojów żylnych i limfatycznych
- pobudzenie fizjologicznych funkcji skóry, jej wygładzenie i uelastycznienie
- rozluźnienie tkanki bliznowatej i podskórnej tkanki łącznej...

Stosowana jest w przypadku zaburzeń czynności stawów i ich ograniczenia ruchowego (tzw.zablokowania”). Celem terapii manualnej jest przywrócenie gry stawowej i zniesienie bólu wynikającego z podrażnień tkanek okołostawowych. Efekty terapii manualnej uzyskujemy za pomocą:
- manipulacji: wykonane szybko pchnięcie jednego elementu kostnego...


Gimnastyka rehabilitacyjna – ma na celu wspomaganie leczenia określonej dysfunkcji z uwzględnieniem przeciwwskazań i aktualnego samopoczucia ćwiczącego.

Poprzez zwiększenie wydolności fizycznej i aktywację ruchową uzyskujemy:
- likwidację dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów
- zmniejszenie ograniczeń ruchowych
- poprawę...

Terapeutyczny masaż biustu - bardzo specyficzna technika masażu mająca dobroczynny wpływ na obszar klatki piersiowej i gruczołów, niezwykle istotny z punktu widzenia terapii holistycznej. Zastosowanie terapii, poprzedzone wywiadem, uzależnione jest od dolegliwości, stanu tkanek i wieku pacjentki.

Najczęstsze cele terapii:
Estetyczne w zmianach związanych z...

Za pomocą specjalnej techniki masażu stóp i dłoni możemy wpływać na poprawienie funkcjonalności całego naszego organizmu.

Dział medycyny stosujący uznane przez naukę metody przyrodolecznictwa do rehabilitacji oraz leczenia uzupełniającego farmakoterapię i leczenie operacyjne. rodzaj terapii, w którym stosuje się do leczenia występujące w przyrodzie naturalne czynniki fizykalne min. termiczne, świetlne, wodne oraz czynniki fizyczne wytworzone przez różnego rodzaju urządzenia.

Masaż kręgosłupa i karku na krześle Prestigh-Reh firmy HABYS – wykonywany w pozycji siedzącej.

- minimalizuje bóle krzyża i karku
- zmniejsza napięcie mięśni przykręgosłupowych
- zapobiega bólom związanym z przeciążeniem stawów
- łagodzi dolegliwości wynikające z przystosowaniem tkanek do porodu
- odpręża i zmniejsza stres...

Masaż tybetański, tak jak medycyna tybetańska łączy w sobie elementy dwóch starożytnych systemów medycznych. Hinduskiego i chińskiego. Leczniczy masaż Sang-czu jest tego wyraźnym przykładem. W wolnym tłumaczeniu na język polski nazwa Sang-czu oznacza Czystą, Białą Rzekę płynącej przez nas energii. Masaż ten zaliczany jest do najbardziej skutecznych metod...

Japońska technika masażu wywodząca się ze starożytnej, azjatyckiej sztuki leczenia.  Polega na uciskaniu palcami specjalnych miejsc i punktów energetycznych. Jego zasada opiera się na teorii przepływu przez meridiany naszego ciała energii „KI” („CHI”), którą tworzą dwie przeciwne sobie lecz uzupełniające się siły YIN i YANG. Zabieg shiatsu wprowadza...

W technice Modelingu wykorzystujemy różne formy stymulacji:
Masaż izometryczny wykonywany na napiętych mięśniach w celu przywrócenia ich masy i siły. Zjawisko wzmacniania mięśni poprzedzone jest etapem wykorzystywania rezerw energetycznych poprzez przyspieszanie spalania tkanki tłuszczowej.
Masaż akupresurowy – Stymuluje przepływ energii w meridianach pęcherza...

- wspomaga osiągnięcie możliwie najlepszego rezultatu sportowego i przeciwdziała urazom. Stosowany przed i po wysiłku stanowi formę rozgrzewki, odnowy biologicznej i przyspiesza leczenie kontuzji.

Kontakt

Dąbrowscy - Centrum Masażu Leczniczego

ul. DRAWSKA 23 lok. 12
02-202 Warszawa

pon-pt 10-18

tel. 22 844-10-67

sms.+48669428676

   info@dabrowscymasaze.pl

 

Odwiedź nas

Masz pytania?

Chcesz się umówić na wizytę?

Napisz do nas

Projekt i wykonanie Netmax