O nas

Od zarania dziejów w systemach medycznych różnych kultur, masaż odgrywał bardzo ważną rolę.

Z jednej strony stanowił nieodzowny element magicznych rytuałów i tajemnych obrzędów, z drugiej zaś był skutecznym sposobem leczenia różnych chorób. Świadczą o tym teksty wyryte na glinianych tabliczkach najstarszej cywilizacji świata – Sumerów, starohinduskie pisma wedyjskie, a także starożytne traktaty medyczne chińskie i tybetańskie.
W czasach współczesnych masaż stał się podstawą kinezyterapii mając zastosowanie w rehabilitacji narządu ruchu oraz w odnowie psycho-fizycznej. Ciągle jednak niedoceniany przez medycynę zdominowaną przez farmakologię w ostatnich latach zdobywa sobie jednak coraz większą popularność.

„Dąbrowscy – Centrum Masażu Leczniczego” to  rodzinna firma, w której masażem zajmuje się ojciec – Zbigniew Dąbrowski i syn Aleksander Dąbrowski. Wcześniej  związani byli ze znaną na rynku firmą „Daring”, której twórcą i założycielem był Zbigniew Dąbrowski, terapeuta z ponad 30 letnim doświadczeniem oraz nauczyciel wschodnich technik masażu w założonej również przez siebie pierwszej, prywatnej Szkoły Masażu. „Daring” to już etap zamknięty. Ojciec i syn swoją pasję do masażu będą dalej realizować w nowym miejscu, z  nową energią i w harmonii pięciu Żywiołów….     

 

Kontakt

Dąbrowscy - Centrum Masażu Leczniczego

ul. DRAWSKA 23 lok. 12
02-202 Warszawa

pon-pt 10-18

tel. 22 844-10-67

sms.+48669428676

   info@dabrowscymasaze.pl

 

Odwiedź nas

Masz pytania?

Chcesz się umówić na wizytę?

Napisz do nas

Projekt i wykonanie Netmax