Zdążyć przed operacją.

Stawy jak nowe czyli jak uniknąć operacji.

W swojej pracy z kolagenem różnych firm i pod różnymi postaciami mam do czynienia co najmniej od 6 lat. Na początku jak zwykle sam spróbowałem. Dokuczały mi uciążliwe bóle stawów ramiennych ze względu na rodzaj pracy jaki wykonuję już ponad 30 lat. To zmiany zwyrodnieniowe aparatu więzadłowo – stawowego
w wyniku ciągłych przeciążeń. Takie są konsekwencje i możliwa choroba zawodowa osób zajmujących się głęboką techniką masażu leczniczego. Na kurację sterydową się nie zdecydowałem. W syntetyczne suplementy nie wierzę i środków przeciwbólowych
i przeciwzapalnych z apteki się wystrzegam. Wcześniej stosowałem różne metody naturalne, które pomagały i owszem, ale na krótką chwilę. Biczowanie pokrzywą, okłady z kapusty, nawet żądlenie pszczół przynosiły mi ulgę, ale po pewnym czasie bóle wracały.

W końcu trafiłem na KOLAGEN. Zaryzykowałem. I nie żałuję.
Po dwóch miesiącach systematycznej kuracji bóle ustąpiły całkowicie. Do dzisiaj mam święty spokój i zapomniałem już co znaczą nocne , nieznośne bóle stawów ramiennych. Ponieważ w dalszym ciągu zajmuję się masażem leczniczym i chcąc nie chcąc przeciążam swoje stawy, to w sytuacji kiedy pojawia się jakiś niepokojący sygnał zażywam kolagen przez tydzień lub dwa i o wszystkim zapominam.

Nigdy nie polecam swoim pacjentom, tego czego sam nie przetestowałem na sobie.
Mając więc za sobą własne doświadczenie zacząłem KOLAGEN polecać również pacjentom z różnymi problemami stawów, po urazach więzadeł , ścięgien i przyczepów mięśniowych.
Efekty jakie obserwuję od tego czasu przerosły wszelkie moje oczekiwania,
a co najważniejsze, wielu moich pacjentów uniknęło operacji stawów biodrowych, kolanowych, barkowych i skomplikowanych operacji kręgosłupa.
Nie jestem biochemikiem, więc nie będę zagłębiał się w szczegóły tych skomplikowanych procesów. Jestem z zawodu terapeutą masażu leczniczego i technik manualnych i dla mnie, a przede wszystkim dla moich pacjentów wystarczy,
że TO DZIAŁA!!!
Kto chce się zagłębić w Ocean niech nurkuje. Jest na ten temat WIELKA LITERATURA.
Już od roku mam do czynienia z rewelacyjnym preparatem peptydowym opatentowanym przez prof. Andrzeja Frydrychowskiego z firmy WELLU.
To zbawienie dla naszych przeciążonych i chorych stawów: NUTRIVI REVICOLL.
Następnym razem podzielę się z Wami ciekawymi i wręcz spektakularnymi przypadkami z jakimi spotykam się w swojej praktyce.
 


Zdążyć przed operacją. 

Siła działania tego peptydowego drinku jest tak potężna, że aż niewiarygodne. A jednak. Działa i może okazać się ratunkiem dla wielu osób z kwalifikacjami operacyjnymi w zakresie problemów narządu ruchu. Już od ośmiu miesięcy przyglądam się różnym przypadkom, które z medycznego punktu widzenia mają tylko jedno wskazanie: OPERACJA. Cykl zabiegów masażu leczniczego i wsparcie Nutrivi może jednak to zmienić. Najbardziej świeży przykład. W czwartek pojawił się u nas po miesięcznej nieobecności pacjent, który przeszedł cykl zabiegów masażu leczniczego z terapią manualną. Starszy pan, około siedemdziesiątki. Odcinek lędźwiowy kręgosłupa w bardzo złym stanie. Dyskopatia wielopoziomowa. Zapalenie nerwu kulszowego i udowego jednocześnie. Ból spoczynkowy i w trakcie poruszania się. Nie pomagały już nawet najsilniejsze prochy przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zasugerowałem jeszcze w trakcie cyklu zabiegowego żeby zaczął pić Nutrivi.
Po zakończeniu  zabiegów masażu leczniczego ( nie mylić z masażem  SPA ),
w lepszym stanie zniknął na miesiąc.  Kiedy się pojawił promieniował radością. Tak dobrze to nie czułem się już od lat -  powiedział na powitanie. Bóle kręgosłupa ustąpiły , zniknął uciążliwy ból kończyny. Mógł bez problemów się poruszać i nie miał już trudności przy porannym wstawaniu. O prochach już dawno zapomniał. Pije Nutrivi raz dziennie jedną saszetkę. Poprosiłem więc, żeby zwiększył dawkę do dwóch na kolejny miesiąc. Czy uda się w jego przypadku uciec przed operacją? Miejmy nadzieję, tym bardziej, że w realiach naszej służby zdrowia termin operacji przewidziany jest dopiero za pół roku. Mamy więc czas i jesteśmy dobrej myśli.

Dla zainteresowanych osób, tych z problemami i tych, którzy zajmują się rehabilitacją
i masażem leczniczym proponuję zapoznać się osobiście z tym produktem, który być może uchroni wiele osób od widma operacji.
Zapraszam na moją stronę: https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fmasaz.wellu.eu%2F&h=iAQFb...
Chętnie udzielę również osobistej porady: tel. kom +48 727 448 676


 

Wpisy

Dodaj wpis

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.

Kontakt

Dąbrowscy - Centrum Masażu Leczniczego

ul. DRAWSKA 23 lok. 12
02-202 Warszawa

pon-pt 10-18

tel. 22 844-10-67

sms.+48669428676

   info@dabrowscymasaze.pl

 

Odwiedź nas

Masz pytania?

Chcesz się umówić na wizytę?

Napisz do nas

Projekt i wykonanie Netmax